Klingrit Levhalar

Klingrit levha, mükemmel ısı,kimyasal ve mekanik özelliklere sahip yüksek performanslı, yağ ve buhar’a direnç sağlayan conta malzemesidir.otomotiv ve sanayi endüstrisinde kullanılır.
Aramid elyaf, mineral elyaf ve sentetik NBR kompoze olmuş contalık levha. Hafif ve orta ortamlarda yağa dayanıklı contalık malzemedir.

Su, gaz, yağ ve yakıtta dayanıklı ekenomik kalitede çözüm sağlar. Kolaylıkla şekil değiştirebilen komponent yapısıyla düşük yüzey basınçlı valf kapakları ve kazanlarda conta olarak kullanılabilir.

ASBETSİZ KLİNGRİT LEVHALAR

Asbetsiz Klingrit Levhalar özellikle buhar, su sızdırmazlığı ve gaz sistemlerinde conta malzemesi olarak kullanılır. Kullanım ortamı sıcaklığı, basıncı ve temas ettiği kimyasala göre uygun klingrit çeşidi seçilmelidir.

  • Asbestsiz Klingerit rekor ve flanş contaları
  • Yüksek ısı, baca ve brölür contaları
  • Özel imalat conta kesimi yapılan klingerit çeşitleri
  • Grafikli telli klingerit
  • Anti petrol-saf grafit contalar

Orta uzunlukta Krizotil aramid lifli tabi özel SBR kauçuk, çeşitli kimyasal dolgu, katkı ve boya maddeleri ile vulkanizatörlerden meydana gelen hammadde kompozisyonunda ce CAS  prosesiyle imal edilmiştir.Suya, Gaza, Buhara ve yağa dayanıklıdır. Hafif ve orta dereceli basınçlar için ideal bir contalık malzemedir. Gıda hatları için asbest içermeyen uluslararası standartlara uygun malzemelerden üretilmiş sağlık açısından zararsız contalık levhalardır.

Telli Grafitli Klingrit Levhalar

Orta Krizotil aramid lifli özel SBR kauçuk, çeşitli kimyasal ve boya maddeleri ile vulkanizatörlerden meydana gelen hammadde komposizyonunda ce CAS prosesiyle imal edilmiştir. Mukavemetini arttırmak üzere özel çelik örgü ile takviye edilmiştir.Orta derecedeki işletme şartlarında, sıcak ve soğuk su, buhar ve gaz devrelerinde amacıyla kullanılır.

Lastik Levhalar

Soğuk ve sıcak suya dirençli olan lastik levhalar, üksek esneklik ve mekanik özellik gerektiren yerlerde kullanılan contalık levhadır.

Teflon Levhalar

Bir sanayi plastiği olan P.T.F.E., flüor atomlarıyla doymuş uzun ve lineer bir karbon ile flüor atomları arasındaki çok kuvvetli kimyasal bağlar nedeniyle başka hiçbir plastikte bulunmayan özelliklere sahiptir.

Mantar Levhalar

Mantar ağacı kabuklarından ve yağ’a mukavemetli kauçuk veya reçine karıştırılarak hazırlanan hamurun blok haline getirilip preslenerek istenilen kalınlıkta yaprak halinde dilimlenmesi ile meydana gelen contalık levha. Kullanım Alanı: Depo kapakları için boru flanş salmastarası Otomotiv Sektöründe Conta Üretiminde.kullanılır.

Silikon Levhalarr

Üstünde bakteri ve mantar üremesine imkan vermez.Oksidasyon, ultraviyole, korozyon, kimyasal maddeleri bitkisel yağ, elektrik akımı ve ozona karşı çok mukavimdir.

Epidyem Levhalar

Dış etkenlere, ozona, tuzlu suya, buhara, sıcak ve soğuk suya, asit ve güçlü asitlere dayanımı oldukça iyi olan contalık levhalardır.

Nitril Levhalar

Nitril levha benzine ve petrole karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Yüksek basınca dayanıklıdır. Nitril levhalar %370 oranında uzama yapabilir,sürtünmeye karşı çok iyi derecede dayanıklı,kolay yırtılmayan bir üründür.

Neopren Levhalar

Güneş ışığı, ozon etkileri ve oksiyene iyi özellikler gösterir, benzin mazot, sıvılaştırılmış fazlar, petrol esaslı sıvılar, motor yağları, hidrolik yağlar, mineral yağlar, makina yağları tipik kullanım alanlarıdır. Neoprenin aşınma değeri az olan mükemmel bir contalık malzemedir.

Viton Levhalar

Yüksek ısı,deniz suyu,madeni yağlar,alevlenme noktası yüksek yağlar,sıcak hava gibi yerlerde mukavemet gösteren contalık levhadır.

Poliüretan Levhalar

Hava, ozon, su ve yağ karışımlarına dirençli yüksek basınç, kopma, yırtılma ve aşınmaya dayanıklı oldukça iyi contalık levhadır.

İLETİŞİM

TEL: 0216 393 50 72

MAİL: [email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 

You Might Also Like