Hakkımızda

2014 yılında  ÜSTÜN MÜHENDİSLİK VE ENDÜSTRİYEL SIZDIRMAZLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. firmasını kurarak; Türkiye genelinde pompa ve sızdırmazlık sektöründe satış, servis ve yedek parça hizmeti vermeye başladık.

Temsilcisi olduğumuz markalar aşağıda sıralanmıştır;

*DEPAC mekanik salmastra, yumuşak salmastra

*TEMAC conta, yumuşak salmastra, spiral sarımlı ve yivli çelik conta, saf grafit ring

*TRELLEBORG yağ keçeleri, kalrez oringler

*STANDART POMPA, santrifüj pompa, kademeli pompa, drenaj pompası, kızgın yağ pompası, hidrofor sistemleri, yangın pompaları, dik milli pompalar, çift emişli split pompalar

*SEP proses pompaları, çamur ve maden pompaları, atıksu pompaları

*YILDIZ dişli pompalar, loblu pompalar, monopompalar

*POM-VAK paletli yağlı tip vakum pompaları, paletli kuru tip vakum pompaları, sıvı halkalı vakum pompaları, diyaframlı havalı pompalar

*GORMAN RUPP Self Priming-Kendinden emişli pompalar, Self Priming-Kendinden emişli dizel motorlu pompalar

*ROTATEK metal kompansatörler, kauçuk kompansatörler, bez kompansatörler

*PENTAIR Özel Tip Vanalar, Yüksek Basınç Vanaları

*VALFTEK, BONETTİ kelebek, glob, metal körüklü vanalar, çekvalfler

*ELECTRA ve THERMON elektrikli yerden ısıtma çözümleri

Bu markaların  gücünü de arkamıza alarak her gün gelişmekte olan ÜSTÜN MÜHENDİSLİK firması geleceğe umutla bakmaya devam ediyor.

Bugün; ülkemizde ve dünyanın birçok köşesinde çözüm ortağı olduğumuz binin üzerinde müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek için sayıları ikibinden fazla farklı malzemenin satış ve servis hizmetini vermekteyiz. Bunun yanı sıra; iş güvenliği malzemeleri, proje ve sistem dizaynları, mühendislik, taahhüt işleri ve uygulama alanlarındaki çalışmalarımız ile sizlere tam ve eksiksiz bir hizmet sunmanın kıvancı içerisindeyiz.

Biz; ilk günkü heyecanımız ve 10 yıllık birikimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet edebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu uzun yolu beraber yürüdüğümüz tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Hedefimiz; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak; kalite, güvenilirlik ve zamanında hizmet anlayışımızla yolumuza devam ederek Türkiye ekonomisine can katmaktır.