Çelik Conta

Çelik Contalar, özellikle basınç ve sıcaklığın yüksek olduğu noktalarda (buhar, kızgın yağ vb. hatlarda) yoğun olarak kullanılmaktadır. Uygulama yerine göre, farklı sarım (304SS, 316SS, vb.) ve dolgu malzemeleri (PTFE, Saf Grafit vb.) kullanılarak üretilmektedir.

Aynı zamanda yine kullanım yerine ve basınç limitlerine bağlı olarak, sadece sarım şeklinde (İç ve Dış Ringsiz), İç Ringli ve hem İç Ringli hem de Dış Ringli olacak şekilde farklı çeşitleri bulunmaktadır.

Endüstride yoğun olarak kullanılan  Spiral Sarımlı Çelik Contaların özellikleri aşağıda ayrıntılı olarak belirtilmiştir.

1) Dış Ringli Spiral Sarımlı Contalar (SWG with Outher Ring)
304SS Sarım Malzemeli / Saf Grafit Dolgulu
Özel Spray Boyalı Karbon Çelik Dış Ringli
2) Dış Ringli Spiral Sarımlı Contalar (SWG with Outher Ring)
316SS Sarım Malzemeli / Saf Grafit Dolgulu
Kadmiyum Kaplı Karbon Çelik Dış Ringli
3) İç ve Dış Ringli Spiral Sarımlı Contalar (SWG with Inner and Outher Ring)
316SS Sarım Malzemeli / Saf Grafit Dolgulu
316SS İç Ringli
Kadmiyum Kaplı Karbon Çelik Dış Ringli

HAKKIMIZDA

2014 yılında  ÜSTÜN MÜHENDİSLİK VE ENDÜSTRİYEL SIZDIRMAZLIK ÜRÜNLERİ A.Ş. firmasını kurarak; Türkiye genelinde pompa ve sızdırmazlık sektöründe satış, servis ve yedek parça hizmeti vermeye başladık.

Bugün; ülkemizde ve dünyanın birçok köşesinde çözüm ortağı olduğumuz binin üzerinde müşterimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmek için sayıları ikibinden fazla farklı malzemenin satış ve servis hizmetini vermekteyiz. Bunun yanı sıra; iş güvenliği malzemeleri, proje ve sistem dizaynları, mühendislik, taahhüt işleri ve uygulama alanlarındaki çalışmalarımız ile sizlere tam ve eksiksiz bir hizmet sunmanın kıvancı içerisindeyiz.

Biz; ilk günkü heyecanımız ve 10 yıllık birikimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet edebilmenin mutluluğu içerisindeyiz. Bu uzun yolu beraber yürüdüğümüz tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Hedefimiz; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak; kalite, güvenilirlik ve zamanında hizmet anlayışımızla yolumuza devam ederek Türkiye ekonomisine can katmaktır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Telefon:0 216 394 91 50

Mail:[email protected]

You Might Also Like