Klingrit Levha Hakkında

Klingrit Levha Hakkında

Klingrit Levha Hakkında.  Klingrit levha, mükemmel ısı,kimyasal ve mekanik özelliklere sahip yüksek performanslı, yağ ve buhar’a direnç sağlayan conta malzemesidir.otomotiv ve sanayi endüstrisinde kullanılır.

Aramid elyaf, mineral elyaf ve sentetik NBR kompoze olmuş contalık levha. Hafif ve orta ortamlarda yağa dayanıklı contalık malzemedir.

Su, gaz, yağ ve yakıtta dayanıklı ekenomik kalitede çözüm sağlar. Kolaylıkla şekil değiştirebilen komponent yapısıyla düşük yüzey basınçlı valf kapakları ve kazanlarda conta olarak kullanılabilir.

Asbestsiz Klingrit Levha Hakkında

Asbetsiz Klingrit Levhalar özellikle buhar, su sızdırmazlığı ve gaz sistemlerinde conta malzemesi olarak kullanılır. Kullanım ortamı sıcaklığı, basıncı ve temas ettiği kimyasala göre uygun klingrit çeşidi seçilmelidir.Klingrit Levha Hakkında

  • Asbestsiz Klingerit rekor ve flanş contaları
  • Yüksek ısı, baca ve brölür contaları
  • Özel imalat conta kesimi yapılan klingerit çeşitleri
  • Grafikli telli klingerit
  • Anti petrol-saf grafit contalar

Orta uzunlukta Krizotil aramid lifli tabi özel SBR kauçuk, çeşitli kimyasal dolgu, katkı ve boya maddeleri ile vulkanizatörlerden meydana gelen hammadde kompozisyonunda ce CAS  prosesiyle imal edilmiştir.Suya, Gaza, Buhara ve yağa dayanıklıdır. Hafif ve orta dereceli basınçlar için ideal bir contalık malzemedir. Gıda hatları için asbest içermeyen uluslararası standartlara uygun malzemelerden üretilmiş sağlık açısından zararsız contalık levhalardır.

Telli Grafitli Klingrit Levha Hakkında

Orta Krizotil aramid lifli özel SBR kauçuk, çeşitli kimyasal ve boya maddeleri ile vulkanizatörlerden meydana gelen hammadde komposizyonunda ce CAS prosesiyle imal edilmiştir. Mukavemetini arttırmak üzere özel çelik örgü ile takviye edilmiştir.Orta derecedeki işletme şartlarında, sıcak ve soğuk su, buhar ve gaz devrelerinde amacıyla kullanılır.

Teflon Levhalar

Bir sanayi plastiği olan P.T.F.E., flüor atomlarıyla doymuş uzun ve lineer bir karbon ile flüor atomları arasındaki çok kuvvetli kimyasal bağlar nedeniyle başka hiçbir plastikte bulunmayan özelliklere sahiptir.

Mantar Levhalar

Mantar ağacı kabuklarından ve yağ’a mukavemetli kauçuk veya reçine karıştırılarak hazırlanan hamurun blok haline getirilip preslenerek istenilen kalınlıkta yaprak halinde dilimlenmesi ile meydana gelen contalık levha. Kullanım Alanı: Depo kapakları için boru flanş salmastarası Otomotiv Sektöründe Conta Üretiminde.kullanılır.

İletişim ;

Tel: 0216 393 50 70

Posta:  [email protected]

You Might Also Like