Klingrit Conta Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Klingrit Conta Hakkında

Klingrit Conta, malzemelerine göre seçilip gerekli yerlere takılırlar, çalışma şartları, sıcaklık, vizkozite, tozlu ortam, rutubet, mekanik kuvvet, işletme basıncı, buhar vs. contanın seçiminde rol oynayan önemli faktörlerdir.

Klingrit contalar özellikle buhar, su sızdırmazlığı ve gaz sistemlerinde contalama malzemesi olarak kullanılır. Kullanım ortamı sıcaklığı, basıncı ve temas ettiği kimyasala göre uygun klingerit çeşidi seçilmelidir.

Klingrit Conta Fiyatları Ve Kullanım Alanları

Asbestsiz Klingrit Contalar

Orta uzunlukta Krizotil aramid lifli tabi özel SBR kauçuk, çeşitli kimyasal dolgu, katkı ve boya maddeleri ile vulkanizatörlerden meydana gelen hammadde kompozisyonunda ce CAS prosesiyle imal edilmiştir.Suya, Gaza, Buhara ve yağa dayanıklıdır. Hafif ve orta dereceli basınçlar için ideal bir contalık malzemedir.

 

Asbestsiz Telli Grafitli Klingrit Conta

Orta uzunlukta Krizotil aramid lifli tabi özel SBR kauçuk, çeşitli kimyasal dolgu, katkı ve boya maddeleri ile vulkanizatörlerden meydana gelen hammadde kompozisyonunda ce CAS prosesiyle imal edilmiştir.Suya, Gaza, Buhara ve yağa dayanıklıdır. Hafif ve orta dereceli basınçlar için ideal bir contalık malzemedir.Gıda hatları için asbest içermeyen uluslararası standartlara uygun malzemelerden üretilmiş sağlık açısından zararsız contalardır.

 

Klingrit Conta Kullanım Alanları

  • Yağlar,   Gres   & Yakıtlara dayanıklı  (Benzin Hariç), keçelerde,   kaplinlerde, yağ hortumlarında, hidrolik hortumlarda,   konveyör bantlarda kullanılır.
  • Genel   amaçlı kullanım, yüksek geçirgenlik   sağlayıcı, en korozif kimyasallar ve     aşındırıcı sıvılarda. Sentetiktir. Isı, ışık ve oksitlenmeye karşı çok   iyi dayanıklılık gösterir. Kapı ve camlarda fitil olarak, beyaz eşya körük   contalarında kullanılır.
  • Konsantre   sülfürik ve diğer asitler, aromatik hidrokarbonlar, klor hizmetleri.

 

İLETİŞİM

TEL: 0216 393 50 70

MAİL: [email protected]

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

 

You Might Also Like